Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Oryginalne i bezpieczne - drzwi wejściowe w stylu retro

Firma Stolbud Włoszczowa posiada w swojej bogatej ofercie drzwi, które idealnie komponują się z budynkami w stylu retro. Trend ten tworzy specyficzny, niepowtarzalny klimat, dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników. Nawiązują do niego nie tylko właściciele starych dworków, czy domów, ale również współczesnych budynków.

Sympatycy nurtu retro rezygnują z nowoczesnych form na rzecz złożonych, bogato zdobionych elementów odwzorowujących modę minionej epoki. Drzwi zewnętrzne firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) to doskonałe uzupełnienie starych budynków mieszkalnych, dworków, a także obiektów użyteczności publicznej, czy restauracji, a nawet budynków sakralnych. Ich efektowny i oryginalny wygląd jest niewątpliwą ozdobą fasady, a solidne wykonanie gwarantuje bezpieczeństwo.

Stylowe i oryginalne
Odpowiednio dobrana stolarka drzwiowa jest istotnym elementem aranżacji budynku. Zewnętrzne drzwi wejściowe to swoista wizytówka naszego domu, dlatego ważne jest, by były spójne z charakterem całego budynku. Stolbud Włoszczowa (
www.stolbud.pl) oferuje szeroką gamę skrzydeł drzwiowych, doskonale oddających klimat minionych epok. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych, lazurowanych lub kryjących oraz posiadają różnego rodzaju rzeźbienia i tłoczenia. W zależności od upodobań i typu aranżacji można wybrać model ozdobny lub bardziej stonowany, nawiązujący do klasycznego stylu. Wśród oferowanych drzwi występują zarówno wersje jedno-, jak i dwuskrzydłowe, z przeszkleniami lub bez.
Modele Ateny, Wiedeń oraz Madryt charakteryzują się wytłoczonym łukiem na całej wysokości skrzydła. W każdym z nich zastosowano inny układ przeszklenia o różnym poziomie przepuszczalności światła. Dla osób ceniących sobie prywatność w asortymencie są również drzwi pełne Padwa oraz Mediolan z niewielką szklaną rozetą w górnej części skrzydła.
Na szczególną uwagę zasługują drzwi ze szkłem witrażowym, które stanowią piękną ozdobę, dzięki grze wpadającego do wnętrz światła. Do wyboru jest wiele wersji zdobień – motywy florystyczne inspirowane secesją oraz wzory geometryczne. Witraże montowane są na życzenie klienta do dowolnego modelu skrzydła drzwiowego.                                                                                                                                         

Bezpieczne i solidne
Konstrukcja drzwi Stolbud Włoszczowa jest wykonana z drewna sosnowego, dębowego lub meranti, klejonego warstwowo klejem o wysokiej odporności na wilgoć i temperaturę. Stolarka drzwiowa jest wykończona powłoką impregnującą oraz trzema warstwami farb wodorozcieńczalnych kryjących lub transparentnych. Dzięki temu są odporne na wszelkie warunki pogodowe, a ich wygląd pozostaje niezmieniony przez długie lata. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, drzwi wyposażone są w okucia antywłamaniowe, listwę przeciwwyważeniową, 10 bolców oraz zasuwnicę wielopunktową na wkładkę bębenkową. Montowane są także antywłamaniowe zestawy szybowe. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji blokady górnego zamka, zasuwnicy z zamkiem rolkowym oraz elektromagnesu i samozamykacza, które są bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem.

 
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt