Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Nowe modele w ofercie drzwi Classen

Asortyment skrzydeł drzwiowych marki Classen został poszerzony o kolejne modele. Do znanych kolekcji dołączyły nowe produkty, dzięki którym mamy jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Drzwi o różnych ilościach i kształtach przeszkleń uatrakcyjnią wnętrza naszego domu lub mieszkania.

Kolekcje Malaga HR, Malaga, Latona HR oraz Latona zostały uzupełnione w sumie o sześć nowych modeli skrzydeł drzwiowych. Teraz wśród tych modeli znajdziemy drzwi pełne, z jednym, dwoma, trzema lub czterema przeszkleniami. Pozwoli to na dobranie produktów z tej samej kolekcji do pomieszczeń w całym domu.

Swoboda wyboru
Kolekcje Malaga HR i Malaga marki Classen to skrzydła drzwiowe komponujące się z otwartymi przestrzeniami. Za sprawą prostokątnych przeszkleń (max. 4 szyby), które przepuszczają do pomieszczenia dużo światła, idealnie wpiszą się w wystrój salonu lub jadalni. Drzwi pełne oraz z mniejszą liczbą przeszkleń możemy zamontować w łazience i sypialni. W obu seriach dostępne są dwa nowe modele (z dwoma i z trzema szybami), które pozwolą na wybór drzwi w zależności od rodzaju wnętrza.

Drzwi z dwoma kwadratowymi przeszkleniami wzbogaciły kolekcję Latona HR i Latona marki Classen. Modele o geometrycznych szkleniach to gustowne rozwiązanie do wnętrz utrzymanych w nowoczesnej aranżacji. Będą efektownie prezentować się zarówno w pomieszczeniach gościnnych, jak i w tych, gdzie chcemy zachować prywatność. Duże szklenia powiększą optycznie niedużą kuchnię lub gabinet, małe sprawdzą się np. w sypialni.

- Dzięki nowym modelom drzwi w kolekcjach marki Classen wybierzemy produkty, które idealnie wkomponują się w aranżację wnętrz mieszkań i domów. Za sprawą różnego rodzaju przeszkleń skrzydła drzwiowe są eleganckie i nadają pomieszczeniom charakteru – mówi Piotr Trzaskalik, Product Manager w firmie Classen-Pol.

Wszystkie drzwi z kolekcji marki Classen dostępne są w kilku atrakcyjnych dekorach. Modele z kolekcji Latona HR i Malaga HR można wybrać spośród kolorów: klonu 2k, orzecha 2k, wiśni 2k (okleiny o usłojeniu dwukierunkowym), akacji, cedru oraz dębu bielonego. Skrzydła Latona oraz Malaga występują w okleinach calvados, dąb polski, klon, mahoń, olcha, orzech, wenge i wiśnia. Ponadto w kolekcji Malaga do wyboru jest kolor buku europejskiego.

Skrzydło drzwiowe Malaga HR – cena od 549,00 zł brutto.
Skrzydło drzwiowe Malaga – cena od 402,60 zł brutto.
Skrzydło drzwiowe Latona HR – cena od 561,20 zł brutto.
Skrzydło drzwiowe Latona – cena od 402,60 zł brutto.

Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13.

www.classen.pl


Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt