Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

Energy2 na targach Fensterbau/Frontale

Zaawansowane technologie pomagające zaoszczędzić energię, perfekcyjnie wykonane drzwi i okna pasywne o najwyższej klasie bezpieczeństwa. To wszystko mogli zobaczyć odwiedzający targi Fensterbau/Frontale odbywające się w Norymberdze.

Norymberskie targi to prawdziwa mekka dla producentów stolarki okiennej i drzwiowej z całego świata, którzy zdobywają tu informacje o stanie techniki i prezentują własne technologie. Tegoroczna edycja, odbywająca się w dniach 24-27 marca, zgromadziła ponad 1270 wystawców z 35 krajów, w tym niekwestionowanych liderów w produkcji stolarki PVC. Wśród nich znalazła się firma Schüco będąca czołowym producentem energooszczędnej stolarki okiennej.

Na stoisku firmowym znajdującym się w hali 7 odwiedzający mogli zobaczyć energooszczędne okna i drzwi łączące w inteligentny sposób wentylację, ochronę przeciwsłoneczną, bezpieczeństwo oraz najwyższą ochronę cieplną. Prezentowana na targach gama produktowa pod marką Schüco nawiązywała do realizowanej przez firmę strategii Energy2, zakładającej oszczędzanie i generowanie energii dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań powłoki budynku.

- Schüco, oprócz podstawowych profili, dostarcza całą gamę produktów pozwalających na tworzenie indywidualnych rozwiązań zarówno w budownictwie energooszczędnym jak i pasywnym. – wyjaśnia Marek Mędrek, Dyrektor Handlowy Schüco Polska, odpowiedzialny za systemy okienne.
Podczas targów zaprezentowano między innymi wielofunkcyjne drzwi z niskim progiem do domów pasywnych oparte na profilu z serii Schüco Corona SI 82 o współczynniku przenikania ciepła Ud0,8 W/m2K, zapewniające szczelność na wodę opadową do 500 Pa zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Zastosowane w nich wypełnienie pokrywające skrzydło lub potrójne oszklenie, termoizolacja progu oraz trzy płaszczyzny uszczelnienia zapewniają maksymalną ochronę przed zimnem i upałem. Drzwi PVC zostały dodatkowo wyposażone w systemowy zamek z zaryglowaniem wielopunktowym Schüco SafeMatic, połączony elektronicznie z czytnikiem linii papilarnych Schüco Fingerscan. W ramach rozwiązania odcisk palca staje się spersonalizowanym kluczem. Do systemu można wprowadzić aż 99 kombinacji linii papilarnych.

Głośno dyskutowaną rewolucją na targach okazała się nowa technologia klejenia szyby do profilu. Pozwala ona na rezygnację ze zbrojeń aluminiowych w przypadku okien o dużych rozmiarach - umożliwia produkcję okien o powierzchni do 15% większej niż standardowe przy zachowaniu idealnych parametrów cieplnych i wymogów ochrony antywłamaniowej.
Ciekawą innowacją technologiczną stało się także rozwiązanie listwy podszybowej zapewniającej optymalną wymianę powietrza a dzięki temu uniknięcie zjawiska parowania szyb.
Firma Schüco przygotowała także atrakcję dla architektów – na targach mogli zapoznać się z najnowszą wersją PlanSoftu – oprogramowania pomagającego w planowaniu okien i drzwi w projektach budynków.
W ciągu trzech dni targi odwiedziło 100 000 przedstawicieli firm produkujących stolarkę okienną, w szczególności pochodzących z krajów europejskich, jednak nie tylko. Impreza upłynęła pod znakiem wielojęzycznych rozmów biznesowych i prezentacji maszyn dla przemysłu okiennego.

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdziecie Państwo na stronie:
www.schueco.pl
Schüco International KG jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży kompletnych systemów z aluminium, tworzywa sztucznego i stali, a także systemów solarnych. Oferta Firmy, to szeroka paleta zaawansowanych technologicznie rozwiązań budowlanych znajdujących zastosowanie we wszystkich obszarach powłoki budynku - od budownictwa obiektowego po jednorodzinne. Oferowany asortyment obejmuje systemy okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, a także systemy solarne. Schüco działając globalnie współpracuje z architektami, inwestorami i firmami partnerskimi na całym świecie, określa normy dla innowacyjnego wykorzystania energii realizując misję – „Energia2 – Oszczędzanie energii i pozyskiwanie energii”. Zatrudnia 5.000 osób i współpracuje z 12.000 firm partnerskich w ponad 75-u krajach świata.
Firma Schüco w Polsce: Schüco International Polska Sp. z o.o. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt