Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Drzwi przesuwne czy skrzydłowe?

W każdym domu i mieszkaniu znajdują się pomieszczenia, do których należy dopasować odpowiedni rodzaj drzwi. Chcąc wybrać najlepsze rozwiązanie stajemy przed dylematem: na jaki model się zdecydować? Czy lepsze będą tradycyjne skrzydła drzwiowe, czy może system przesuwny? Podejmując decyzję warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę drzwi dostępnych w salonach RuckZuck.

Idealnie dobrana stolarka drzwiowa powinna komponować się z aranżacją danego wnętrza, jak i całego domu czy mieszkania. W dużych pokojach świetnie sprawdzą się tradycyjne skrzydła drzwiowe. Możemy je dobierać w zależności od naszych potrzeb i gustu pod kątem ilości przeszkleń, zdobień, rozmiaru oraz szerokiej gamy dostępnych kolorów. Wybierając drzwi do mniejszych pomieszczeń zwróćmy szczególną uwagę na praktyczne rozwiązania, nie zajmujące wiele miejsca. Najlepiej takie, które powiększą optycznie wnętrze.

Szeroki wybór skrzydeł drzwiowych
Odpowiednio dobrane drzwi powinny być nie tylko eleganckie, ale również funkcjonalne. W pokoju dziennym, w którym często przebywamy warto użyć modeli z przeszkleniami, jak np. drzwi z kolekcji Andromeda marki Classen. Dzięki większej ilości wpadającego do pokoju światła wnętrze wyda się przestronniejsze. Do pomieszczeń, w których zależy nam na zachowaniu prywatności, jak łazienka czy sypialnia, możemy wybrać drzwi pełne, z mniejszymi przeszkleniami lub z kasetonami frezowanymi, jak np. modele z kolekcji Asteria oraz Malaga HR marki Classen.

W pomieszczeniach reprezentacyjnych świetnie sprawdzą się eleganckie drzwi dwuskrzydłowe. Komplet składający się z drzwi czynnych i biernych stanie się praktycznym rozwiązaniem, gdy w mieszkaniu będzie przebywać więcej osób. Podczas rodzinnego spotkania lub przyjęcia dla przyjaciół otwierając oba skrzydła ułatwimy przemieszczanie się pomiędzy pokojami. Drzwi dwuskrzydłowe będą się dobrze prezentować także w pomieszczeniach biurowych, np. jako połączenie gabinetu prezesa z salą konferencyjną. Wiele ciekawych propozycji znajdziemy w kolekcjach marki Classen dostępnych w salonach RuckZuck.

Alternatywne rozwiązanie
Jeśli otwarte skrzydła drzwiowe zajmują zbyt wiele miejsca możemy zdecydować się na jednoskrzydłowe drzwi przesuwne, które sprawdzą się zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Zastosowanie praktycznego systemu przesuwnego stanie się idealnym rozwiązaniem, w sytuacji, gdy otwarte drzwi skrzydłowe z dwóch sąsiadujących ze sobą pomieszczeń mogłyby na siebie zachodzić.

W większych przestrzeniach sprawdzi się dwuskrzydłowy system przesuwny. Może on służyć do oddzielenia lub połączenia np. salonu i kuchni. Będzie również świetnie funkcjonował pomiędzy pokojami naszych dzieci. Funkcjonalny system przesuwny bez trudu można zamontować w każdym pomieszczeniu. Jest on dostępny w niemal wszystkich kolekcjach marki Classen (oprócz grupy Basic oraz Andromeda), dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do aranżacji naszego domu.

Dobranie odpowiedniej stolarki drzwiowej nie jest łatwym zadaniem. W salonach RuckZuck  wykwalifikowany personel pomoże nam wybrać najlepsze rozwiązanie. Sieć zapewnia także transport kupionych materiałów.

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie www.ruckzuck.pl


RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200
www.ruckzuck.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt