Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Eleganckie drzwi z RuckZuck

Drzwi wewnętrzne są uzupełnieniem aranżacji domów i mieszkań. Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami nowoczesnych czy tradycyjnych wnętrz, zależy nam, by wybrane do nich skrzydła drzwiowe były oryginalne i funkcjonalne. Nasze oczekiwania spełni wyszukana linia Elegance, dostępna w salonach RuckZuck.

Skrzydła drzwiowe z linii Elegance zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, bazującymi na naturalności i stylowej prostocie. Poszczególne modele występują w wersji pełnej, jak również z przeszkleniami lub kasetonami frezowanymi. Każda z pięciu kolekcji, wchodzących w skład linii, stanowi osobną, wysmakowaną propozycję, która zadowoli zarówno miłośników klasyki, jak i bardziej awangardowych stylizacji.

Stylowa geometria

Proste, uniwersalne, a przy tym nowoczesne wzornictwo stanowi o ponadczasowości drzwi z linii Elegance. Symetrycznie rozmieszczone przeszklenia (mleczne, satynowe lub typu Master Ligne) są ich subtelną, elegancką ozdobą. Pionowy rząd niedużych kwadratowych szkleń nadaje lekkości modelowi Ariadna HR, zaś podłużne, wąskie przeszklenie sprawia, że modele Alkmena HR i Dalila prezentują się niezwykle wytwornie. Dalila to jedyne drzwi ze szkłem ornamentowym Master Ligne, które przepuszcza światło, lecz zapewnia ograniczoną przejrzystość. Jeśli nasze wnętrza są zbyt ciemne, warto zdecydować się na model Latona HR z trzema przeszkleniami lub Malaga HR z czterema. Dzięki temu wpuścimy do pokoju więcej światła. Do pomieszczeń, w których pracujemy lub odpoczywamy, najlepiej wybrać drzwi pełne, np. z kolekcji Ariadna HR lub Alkmena HR. Oryginalnym rozwiązaniem są także skrzydła drzwiowe, w których szklenia zostały zastąpione kasetonami frezowanymi. Modele te nie tylko zapewniają poczucie prywatności, lecz są również gustowną ozdobą.

Drzwi z grupy Elegance przyciągają uwagę dzięki naturalnie wyglądającym dekorom. Dwukierunkowa okleina dostępna w wersji klon, wiśnia i orzech tworzy stylowy efekt ramowej konstrukcji skrzydła (wzdłuż dłuższych krawędzi słoje drewna przebiegają pionowo, zaś w środkowej części biegną poprzecznie). Tego typu okleinę zastosowano w modelach: Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR i Alkmena HR. Wspomniane modele dostępne są również w wersji o pionowym usłojeniu w najnowszych dekorach dębu bielonego, cedru lub akacji. Elegancji drzwiom dodają tuleje wentylacyjne z tworzywa imitującego drewno, które idealnie komponuje się z dekorem skrzydła drzwiowego.

Najwyższa jakość wykonania
Drzwi z kolekcji Elegance to połączenie atrakcyjnego wyglądu z funkcjonalnością. Zaoblona krawędź o profilu R dodaje skrzydłom stylu i elegancji, zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom oraz ułatwia pielęgnację. Dzięki nowoczesnej konstrukcji „Classen Hybryda” drzwi są trzykrotnie bardziej stabilne, osiągają bardzo dużą trwałość i odporność na zniekształcenia.

Modele z grupy Elegance spełniają swoją funkcję nie tylko w prywatnych domach, lecz również w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Dzięki odpowiednim wykończeniom (laminat „Classen CPL”, okleina „Classen Iridium”) drzwi są odporne na zarysowania i ścieranie, wysokie temperatury, promienie UV i środki chemiczne.

Latona HR, Malaga HR, Ariadna HR, Alkmena HR i Dalila to propozycja dla osób, które poszukują oryginalnych i stylowych rozwiązań. Ich uniwersalny, geometryczny design sprawia, że bardzo dobrze komponują się z różnymi wnętrzami, dodając każdej aranżacji eleganckiego charakteru.


Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.ruckzuck.pl

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200
www.ruckzuck.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt