Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Drzwi z przeszkleniami wybierz odpowiednie do swojego domu

Pionowe, bądź poziome, zdobione skromnie lub bogato, o geometrycznych kształtach i oryginalnych wzorach - przeszklenia w skrzydłach drzwiowych są ciekawym elementem dekoracyjnym całego pomieszczenia. Ich kształt i wielkość świadczy również o tym, co się za danymi drzwiami kryje. Bogata oferta skrzydeł drzwiowych z przeszkleniami marki Classen, dostępnych w salonach RuckZuck, pozwoli na kompletne wyposażenie domu lub mieszkania zgodnie z aranżacją wnętrz oraz naszymi potrzebami.  

Wybierając drzwi coraz częściej decydujemy się na te z przeszkleniami. Ich zróżnicowane wzornictwo pozwala na wkomponowanie skrzydła drzwiowego w aranżację każdego pomieszczenia, również w zależności od jego przeznaczenia. We wnętrzach, w których chcemy zachować prywatność możemy zamontować skrzydła drzwiowe z jednym, mniejszym bądź większym matowym szkleniem. W pokojach reprezentacyjnych zyskamy więcej światła wybierając drzwi z większymi transparentnymi przeszkleniami.

Idealnie dopasowane
Łazienka i sypialnia to pomieszczenia, za drzwiami których odpoczywamy i dbamy o nasze ciało. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy wybierać do nich tylko pełne skrzydła drzwiowe. W salonach firmy RuckZuck znajdziemy efektowne drzwi z przeszkleniami, które ozdobią nasze wnętrza chroniąc jednocześnie to, co chcemy za zamkniętym skrzydłem drzwiowym ukryć. W tego typu pomieszczeniach doskonale sprawdzą się np. niewielkie geometryczne kształty szkleń w drzwiach Ariadna HR lub oryginalna asymetryczna kompozycja w modelu Adonis.

Przestrzenie otwarte, takie jak salon, jadalnia czy kuchnia, gdzie zapraszamy gości i spędzamy popołudnia z rodziną, czytamy książkę lub gazetę, potrzebują przede wszystkim dużej ilości światła. Montując w nich skrzydła drzwiowe z dużymi, prostokątnymi przeszkleniami, np. Malaga HR lub Demeter, powiększymy optycznie wnętrze. Ponadto szklenia w tych modelach sprawiają, że drzwi są „lekkie”.

- Dzięki nowym wzorom szyb ułożonym w ciekawe kompozycje nie musimy rezygnować ze skrzydeł drzwiowych zdobionych przeszkleniami w pomieszczeniach, takich jak łazienka, czy sypialnia. Model drzwi z właściwie dobranym szkleniem będzie eleganckim akcentem, a przy tym zapewni nam odpowiedni poziom prywatności - mówi Piotr Trzaskalik, Product Manager w firmie Classen-Pol.

Doskonale skomponowane
Drzwi marki Classen, dostępne w punktach handlowych RuckZuck, są nie tylko funkcjonalne, ale także niezwykle eleganckie. W asortymencie znajdziemy modele idealnie pasujące do wnętrz urządzonych zarówno w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu. Skrzydła drzwiowe Asteria, Tetyda, czy Nefele za sprawą ciekawych dekorów oraz oryginalnych przeszkleń będą uzupełnieniem salonu utrzymanego w modernistycznej aranżacji. Małe, prostokątne bądź wąskie szybki ułożone w pionie lub w poziomie idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Asymetryczne kompozycje będą natomiast ozdobą dużych przestrzeni. Osoby poszukujące nietypowych rozwiązań znajdą je również w modelach z kolekcji Andromeda, w których istnieje możliwość wyboru drzwi ze szkłem transparentnym-grafitowym lub satynowanym z aplikacją w poziome linie lub kwadraty. Ułatwi to dopasowanie odpowiedniego skrzydła drzwiowego do poszczególnych pomieszczeń oraz montaż modeli z tej samej kolekcji zarówno w pokoju dziennym, jak i w sypialni czy łazience.

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą wybrać drzwi Dalila, New Line, Demeter i Latona HR. Klasyczne modele o geometrycznych przeszkleniach skomponują się z drewnianymi podłogami, ramami okien i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza, jak np. meble.

Wykwalifikowany personel salonów RuckZuck pomoże nam wybrać najbardziej odpowiednie skrzydła drzwiowe oraz wskaże najlepszą ekipę montażową. Ponadto sieć gwarantuje transport zakupionych materiałów.

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie www.ruckzuck.pl

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi.
Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200
www.ruckzuck.pl
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt