Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość! Drzwi Marco - stylowa geometria

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Marco są połączeniem nowoczesności z klasyką. Tradycyjne drewno ozdobione symetrycznymi przeszkleniami przypadnie do gustu osobom lubiącym efektowne i eleganckie rozwiązania w swoim domu. Jedenaście modeli skrzydeł drzwiowych, od pełnych po całkowicie przeszklone, pozwoli dopasować stolarkę do każdego rodzaju wnętrza.

 

Kolor, wzór oraz materiał z jakiego wykonane są drzwi, nadają im indywidualny charakter. Jednak największą ozdobą skrzydeł drzwiowych są przeszklenia. Dzięki nim bez problemu dobierzemy odpowiedni model do rodzaju pomieszczenia lub rozjaśnimy i powiększymy optycznie małe wnętrza. W nowej kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) znajdziemy modele idealnie współgrające z przestrzeniami domu, mieszkania lub biura. Drzwi pełne, przeszklone oraz dziewięć skrzydeł drzwiowych z różnymi kompozycjami szkleń wpiszą się w wystrój wszystkich pomieszczeń otwartych i tych, w których chcemy zachować prywatność.

Idealnie dopasowane
Przeszklenia w kształcie prostokątów w skrzydłach drzwiowych z serii Marco tworzą symetryczne kompozycje.  W zależności od modelu, drzwi posiadają jedno lub kilka szkleń, w dwóch szerokościach. Dzięki temu dopasujemy stolarkę drzwiową do stylistyki domu, wybierając odpowiednie produkty do poszczególnych pomieszczeń. Kolekcja Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) doskonale skomponuje się z drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza. Drzwi zamontowane w pomieszczeniu zaaranżowanym w klasycznym stylu będą oryginalnym elementem dekoracyjnym. Dzięki ciekawym kompozycjom przeszkleń zgrają się również z wnętrzem urządzonym nowocześnie. Skrzydła drzwiowe z dużą ilością szyb doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni bądź kuchni, dzięki czemu  w tych miejscach będzie więcej światła. Większe szyby w drzwiach to ciekawa propozycja także w małych i ciemniejszych pokojach. Będą także niebanalnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni biurowych.
W pomieszczeniach, w których najbardziej zależy nam na zachowaniu prywatności nie musimy rezygnować z przeszklonych drzwi. Możemy zdecydować się na modele z jednym lub dwoma delikatnymi przeszkleniami, które zapewnią nam dyskrecję, będąc jednocześnie subtelna ozdobą.

Solidna konstrukcja
Modele z serii Marco wykonane są z ramiaków drewnianych oraz z płyt MDF pokrytych naturalną okleiną dębową, pomalowaną czteropowłokowym zestawem malarskim. Skrzydła drzwiowe szklone są 6 mm bezpiecznym szkłem mlecznym.  
Drzwi dostępne są w czterech szerokościach: 70, 80, 90 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej bądź przesuwnej oraz skrócenie o 40 mm.

Drzwi z kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl), niezależnie od aranżacji wnętrza, będą wyglądały efektownie i przyciągały uwagę swoją lekkością i ciekawym wzornictwem.

Skrzydło drzwiowe Marco – cena już od 854,00 zł brutto.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada niezbędne dokumenty, wymagane prawem budowlanym, zawierające cechy i parametry techniczno- użytkowe. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.


INFORMACJA PRASOWA LUTY  2010
                                                                    


Kontakt prasowy:
Ewa Kaczyńska mobile: 0-601 552 672, tel. 0-71 718 21 45, e-mail: ewa.kaczynska@echopr.pl
Jolanta Jamioł  mobile: 0-609 55 26 54, tel. 0-71 718 21 54, e-mail: jolanta.jamiol@echopr.pl
Katarzyna Kowalska  tel. 0-71 718 21 53, e-mail: katarzyna.kowalska@echopr.pl
                                       
        E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt