Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

MODERNistyczny akcent - nowa kolekcja drzwi firmy Stolbud Włoszczowa

Nowa kolekcja drzwi MODERN wzbogaciła ofertę firmy Stolbud Włoszczowa. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom wnętrz urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Pięć kolorów wykończenia i modne przeszklenia pozwolą podkreślić charakter każdego stylowego pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne to nieodłączny element każdego projektu wnętrza mieszkania czy domu. Ważne by pasowały do stylu pomieszczenia. Aranżacja przestrzeni mieszkalnej o modernistycznym charakterze wymaga odpowiedniego wykończenia. Zastosowanie przy takim wnętrzu modelu drzwi o tradycyjnej formie może wprowadzić niepożądany kontrast. W odpowiedzi na zapotrzebowanie na drzwi do nowoczesnych pomieszczeń powstała najnowsza kolekcja drzwi MODERN firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl).

Modny design i wysoka jakość
Niepowtarzalne wzornictwo czyni nowy produkt firmy Stolbud Włoszczowa  atrakcyjnym produktem na rynku drzwi wewnętrznych. Nowoczesne wnętrze, zwykle urządzone w oparciu o geometryczne kształty, w duchu surowości i prostoty, domaga się odpowiedniego wykończenia. Forma i kształt drzwi z kolekcji MODERN zostały dostosowane właśnie do takich pomieszczeń. 

Decydując się na drzwi z najnowszej kolekcji możemy wybrać jeden z pięciu kolorów drewna: akacja, wiśnia, ciemny orzech, limba i jasny dąb Stolarkę drzwiową z kolekcji MODERN firmy Stolbud Włoszczowa dopasujemy do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Są one dostępne w szerokości: 60 cm, 70 cm, 80 cm i 90 cm przy wysokości 2030 mm. Ponadto drzwi mogą zostać wykonane w wersji jednodzielnej, dwudzielnej lub przesuwnej, co daje dodatkowe możliwości aranżacji nowoczesnego wnętrza.

Modele drzwi wewnętrznych  z kolekcji MODERN dostępne są z dwoma rodzajami przeszkleń (Caldera i Vaso)  z kilkoma wariantami ich ułożenia. Stwarza to szerokie możliwości w kwestii zaplanowania dopływu światła do danego pomieszczenia. Wysoka jakość wykonania produktów firmy włoszczowskiego producenta daje gwarancję długiego użytkowania drzwi.

Kolekcja MODERN to propozycja unikalnego, modernistycznego wzornictwa połączonego z najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu drzwi z tej kolekcji nadadzą charakter każdemu nowoczesnemu wnętrzu.

Skrzydło MODERN cena już od 549  brutto.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl


Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt