Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Wybieramy okna i drzwi - gdzie szukać pomocy?

Wybór odpowiednich drzwi i okien to problem zarówno dla osób, rozpoczynających budowę domu, jak i dla tych, które decydują się na remont. Spośród szerokiej oferty produktów - o różnych parametrach technicznych, wymiarach, wzorach i kolorach - ciężko wybrać te najlepsze dla nas. Profesjonalni doradcy w punktach handlowych firmy Stolbud Włoszczowa pomogą nam dobrać modele skrzydeł drzwiowych i okien, adekwatne do naszych potrzeb i upodobań.

Zakup odpowiednich drzwi i okien to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy nie posiadamy w tej dziedzinie wystarczającej wiedzy. Z uwagi na to, że są to produkty, które powinny służyć nam przez lata, muszą spełniać szereg warunków. Odpowiednie wymiary, wyposażenie standardowe oraz dodatkowe, a także wygląd to elementy składające się na właściwe dobranie drzwi i okien.
Przed wizytą w salonie firmowym Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) pierwszym krokiem powinno być dokładne wymierzenie otworu drzwiowego lub okiennego oraz wybór szerokości skrzydła. Dzięki temu profesjonalni sprzedawcy doradzą nam przy doborze stolarki okiennej i drzwiowej, doskonale dopasowanej do wielkości wnętrza. Następnie należy zastanowić się nad walorami estetycznymi produktów.

- W każdym Salonie Firmowym Stolbud Włoszczowa kompetentni doradcy techniczno – handlowi służą naszym klientom pomocą. Sprzedawcy posiadają szczegółową wiedzę na temat produktów, dlatego możemy być pewni, że korzystając z ich fachowej porady, dokonamy trafionego zakupu – mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Jakie okno?
W zależności od naszych potrzeb, lokalizacji budynku lub natężenia hałasu możemy wybrać odpowiednie okno do domu lub mieszkania. Dźwiękoszczelne, energooszczędne bądź antywłamaniowe produkty zagwarantują nam bezpieczeństwo i ciszę. Okno Capital firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu ze względu na bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej oraz akustycznej. Jednocześnie jego klasyczny wygląd ozdobi zarówno fasadę, jak i wnętrze budynku. W domach o nieregularnych otworach okiennych, możemy zastosować okno Plus. Jego główną zaletą, obok parametrów technicznych, jest szeroki wybór rozmiarów, kształtów i kolorów, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Jakie drzwi?
Na progu każdego domu lub mieszkania w pierwszej kolejności naszym oczom ukazują się drzwi zewnętrzne, które świadczą o guście właścicieli. Najważniejszymi elementami charakteryzującymi drzwi wejściowe powinny być solidność i bezpieczeństwo. Dostępne w ofercie firmy Stolbud Włoszczowa drzwi Caro to połączenie najwyższej jakości z oryginalnym designem. Będą one atrakcyjną wizytówką każdego budynku.

Równie ważny jest także wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych. W zależności od potrzeb doradcy w salonach firmowych Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) wybiorą najlepsze rozwiązania dla naszych pomieszczeń. Dzięki kilku dostępnym szerokości skrzydeł drzwiowych (60-100 cm) oraz dodatkowym opcjom (możliwość skrócenia wybranego modelu o 40 mm lub wykonania go w wersji dwuskrzydłowej) z powodzeniem dopasujemy je do każdego otworu. Dla osób, które gustują w eleganckich i nowoczesnych aranżacjach doskonałą propozycją będą drzwi Vitrio. Szklane, wykończone oryginalnymi ornamentami skrzydła drzwiowe będą ciekawym uzupełnieniem wyjątkowego wnętrza. Natomiast tradycjonaliści, ceniący klasyczne produkty w naturalnych kolorach drewna mogą wybrać drzwi Royal.

Najważniejszym kryterium przy wyborze stolarki okiennej i drzwiowej jest funkcjonalność. Ponieważ są to produkty, które powinny służyć nam kilkanaście lub kilkadziesiąt lat muszą być solidne i trwałe. Jednak równie ważne jest ich wzornictwo oraz kolorystyka, aby spełniały także rolę reprezentacyjną. W szerokim asortymencie salonów firmowych Stolbud Włoszczowa znajdziemy produkty, które spełnią wszystkie nasze wymagania, a profesjonalni sprzedawcy, pomogą nam dokonać najlepszego wyboru. Ponadto salony oferują montaż i serwis zakupionego towaru.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl


Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada niezbędne dokumenty, wymagane prawem budowlanym, zawierające cechy i parametry techniczno- użytkowe. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt