Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowe wzory szyb hartowanych w drzwiach marki Classen

Oferta marki Classen została poszerzona o nowe opcje przeszkleń, dostępne w drzwiach z kolekcji Andromeda. Dzięki temu z łatwością dopasujemy skrzydła drzwiowe do wnętrz zaaranżowanych w niemal każdym stylu.

Andromeda z grupy produktowej Modern to modele drzwi z wąskim lub szerokim pasem szklenia. Szyba biegnąca przez całą długość skrzydła drzwiowego znajduje się w jego środkowej albo bocznej części. Dostępne w czterech dekorach - cedr, dąb bielony, makassar oraz zebrano - stanowią więc niebanalne wykończenie mieszkań utrzymanych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym.

Więcej możliwości
Dotąd drzwi Andromeda marki Classen dostępne były tylko ze szkłem hartowanym 8 mm typu mleczne. Teraz wybierać możemy z szkleniami w dwóch dodatkowych opcjach: grafitowe-transparentne oraz grafitowe-satynowane (nieprzezroczyste). Oba rodzaje z nadrukiem w kwadraty lub poziome pasy. Geometryczna forma wzorów sprawia, ze drzwi są eleganckie, a przy tym niezwykle oryginalne. To także szansa na wprowadzenie do naszego mieszkania ciekawego akcentu.

- Nowe szyby hartowane dostępne są w sprzedaży, na specjalne zamówienie, od października bieżącego roku. Wprowadzone do oferty nowe formy szklenia dedykowane są między innymi osobom poszukującym nietypowych rozwiązań do swoich domów – mówi Maciej Sporek, Product Manager w firmie Classen-Pol.

Dzięki poszerzeniu oferty marki Classen o dwa nowe wzory szyb hartowanych jeszcze łatwiej będzie nam dobrać odpowiedni model skrzydła drzwiowego do naszej koncepcji aranżacyjnej danego wnętrza. Przejrzysta szyba świetnie sprawdzi się w pokojach dziennych i salonach. Odpowiednio dobrany pod względem szerokości pas szklenia przepuszcza dużą ilość światła. Natomiast szkło satynowe zapewni nam odpowiedni poziom prywatności. Dlatego też ta opcja zdaje się być idealna do mniejszych pomieszczeń, sypialni, czy nawet domowych gabinetów.

Skrzydła drzwiowe Andromeda marki Classen produkowane są w oparciu o zastosowanie nowoczesnej technologii. Konstrukcja drzwi oparta jest na ramiaku z drewna iglastego wypełnionego stabilizującą płytą wiórowo-otworową. Całość pokryta dwustronnie płytą drewnopochodną. Jako okleinę zastosowano Classen Iridium lub laminatem Classen CPL.   Zapewnia to niezwykłą odporności na ścieranie i zadrapania, dając tym samym gwarancję długiego użytkowania.

Ceny dopłat za szkło hartowane bezpieczne o gr. 8 mm:
Szyba hartowana grafitowa transparentna z aplikacją w poziome paski lub kwadraty
modele 1 i 2 cena 73,20 zł brutto
model 3 cena 183,00 zł brutto
Szyba hartowana grafitowa satyna z aplikacją poziome paski lub kwadraty
model 1 i 2 cena 73,20 zł brutto
model 3 cena 183,00 zł brutto

Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl

Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych oraz producentem, najczęściej wybieranych przez Polaków, skrzydeł drzwiowych i ościeżnic wewnątrzlokalowych. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol S.A. z siedzibą w Rybniku-Zwonowicach.

Classen-Pol S.A. swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Firma prowadzi eksport do krajów Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Ciekawe wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Skrzydła drzwiowe marki Classen wytwarzane są na jednej z najbardziej nowoczesnych linii technologicznych w Europie, dzięki temu łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Duży wybór wzorów podłóg i drzwi zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt