Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/index.php at 19 line
Buduj.com.pl - Portal budowlany
Nr: #8192 Info: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/budujcom/public_html/ads/libraries/lib-db.inc.php at 76 line

BASIC - jakość to podstawa

Nowością na rynku jest modułowy zestaw mebli dziecięco-młodzieżowych BASIC firmy INTERMEBLE. To trwałe, uniwersalne i przystępne cenowo mebelki, które przypadną do gustu rodzicom nawet tym o dużych wymaganiach, a także dzieciom zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym.

Może trudno w to uwierzyć, ale meble dziecięce muszą spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące ich trwałości i jakości. Dzieci to bezwzględni użytkownicy, którzy w ferworze zabawy nie zwracają uwagi na to, czy przypadkiem nie uszkodzą mebla. Dlatego zestawy dziecięce powinny być wykonane z materiałów, które dadzą meblom szansę w starciu z pełnymi energii pociechami. Powinny być wytrzymałe na uderzenia i zadrapania, a także znając zamiłowania do popisów artystycznych dzieci, dobrze jest gdy są odporne na zabrudzenia oraz łatwe do czyszczenia. Dobra jakość mebli zagwarantuje ich długi czas użytkowania, a rodzicom zapewni spokój ducha.

Po spełnieniu podstawowych warunków dotyczących jakości, w następnej kolejności oceniamy estetyczne i praktyczne walory mebli. Dokładnie takim kluczem poszli projektanci systemu BASIC z domu INTERMEBLE. Do jego produkcji wykorzystano płytę meblową laminowaną, a nie jak w przypadku tradycyjnych mebli dziecięcych dostępnych na rynku, w których stosowana jest płyta pokryta jedynie folią finish. Laminat jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i odporny na zarysowania oraz wszelkie zabrudzenia. Z płyty typu INTERMEBLE produkowane są meble biurowe, które spełniają znacznie wyższe wymagania eksploatacyjne. Meble BASIC trudno jest uszkodzić, porysować i łatwiej utrzymać w czystości. Nawet tak bardzo nielubiane przez mamy ślady po flamastrach, kredkach czy farbach można szybko i bezproblemowo usunąć.
System BASIC to modułowe mebelki, które dają możliwość dowolnego komponowania w różnorodne zestawy idealnie dostosowane do rozmiarów pomieszczenia oraz potrzeb dziecka. W kolekcji dostępne są: wygodne łóżko, obszerna szafa, dwie wersje regału na zabawki, ksiązki i inne skarby pociechy, komoda, szafka, komódka, stolik i półki, zapewniające sporo miejsca do przechowywania oraz praktyczne biurko przydatne zarówno do nauki jak i zabawy.
Uwagę zwraca także modna kolorystyka BASIC. Mebelki są jasne, przyjazne i słoneczne – w kolorze mlecznego dębu. Wykończenia można zaś wybrać w kolorze pomarańczowym i zielonym. Także drobne elementy, jak chociażby uchwyty, przygotowane zostały z dbałością o detal – to koniki morskie, muszelki i rozgwiazdy.
Niebagatelną zaletą BASIC jest także przystępna cena. Koncern INTERMEBLE wielokrotnie udowadniał, że doskonałą jakość połączyć można z konkurencyjną ceną.
Poszczególne elementy zestawu BASIC kosztują od 39 zł (półka) do 325 zł (szafa) brutto.

 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2021

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt