Nr: #8192 Info: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/budujcom/public_html/ads/config.inc.php at 597 line

Nowość: Krzesło biurowe Vegas - nowe podejście do siedzenia

W dobie społeczeństwa komunikacji i technologii wielu ludzi zamieniło ciężka fizyczna pracę, na pracę biurową. Taka zmiana trybu pracy przyniosła za sobą zmniejszenie aktywności fizycznej, wielogodzinne przebywanie tylko w jednej, siedzącej pozycji. By zmiana ta nie skończyła się katastrofą dla naszego kręgosłupa firma Dziedzic stworzyła fotel Vegas. Nowość w serii 24h at work, dostępna w sprzedaży od czerwca 2008 roku, będzie rewolucją w naszych biurach.

Nasze organizmy nie są przystosowane do spędzania wielu godzin dziennie w pozycji siedzącej. To nieprzystosowanie niesie za sobą wiele problemów natury zdrowotnej związanych ze źle zaprojektowanym i urządzonym miejscem pracy. Chroniczne bóle kręgosłupa, ciężkość nóg, skurcze to tylko niektóre dolegliwości spowodowane złym doborem krzesła biurowego.

Specjaliści z firmy Dziedzic, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyli nowy fotel biurowy Vegas, który od czerwca będzie dostępny wśród  serii 24h at work.
 
Dynamiczne siedzenie - fotel „na miarę”
Dynamiczne siedzeniepolega na tym, aby użytkownik mógł ciągle zmieniać pozycję, a krzesło powinno przystosowywać się do ruchów ciała zapewniając cały czas podparcie dla kręgosłupa. Nowoczesne rozwiązania zastosowane przez projektantów fotela Vegas firmy Dziedzic sprawiają, że jest on nie tylko wygodnym, ale również zdrowym miejscem pracy.
 
Siedząc na krześle biurowym Vegas z serii 24h at work dostosujemy wysokość i głębokość siedziska do naszego wzrostu, likwidując tym samym ucisk w okolicy podkolanowej i zapewniając właściwe krążenie w nogach. Dzięki wsparciu przedramion na miękkich podłokietnikach odciążymy mięśnie szyi, ramion i rozluźnimy mięśnie pleców. Regulacja siły odchylenia oparcia oraz możliwość jego blokady w sześciu ułożeniach pozwala na wybór optymalnej dla użytkownika pozycji siedzącej. Komfort użytkowania zapewnia ponadto regulowany profil podparcia lędźwi oraz zagłówek regulowany w razie potrzeby w trzech płaszczyznach.

 

 
Krzesło biurowe Vegas
Fot. Dziedzic
 
Biuro z charakterem
Krzesło biurowe Vegas z najnowszej kolekcji 24h at work firmy Dziedzic to mebel łączący nowoczesny design, eksponujący prestiż i indywidualność, z ergonomią i najwyższą jakością materiałów. Połączenie czarnego koloru siedziska wykończonego skórą licową i oparcia z elementami wykonanymi z polerowanego aluminium sprawia, że fotel obrotowy Vegas idealnie wkomponuje się w każde wnętrze biura. Tkanina siatkowa wykorzystana jako konstrukcyjny element oparcia jest doskonałą przeciwwagą do stabilnego siedziska i zagłówka. Dzięki takiemu zestawieniu krzesło przyciąga uwagę swoją dynamiczną, lekką konstrukcją, dając jednocześnie poczucie wygody.
 
Krzesło biurowe Vegas, seria 24h at work- cenaod 1950 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
www.dziedzic.com.pl 
 
"Dziedzic", lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta "Dziedzica" obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła "Dziedzic" wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy "Dziedzic" kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. "Dziedzic" to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.

 

Tekst dostarczony przez:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright by buduj.com.pl © 2006 - 2019

Developed by Brodex | projekt graficzny: Marcin Gleń
serwery tani hosting w aBajt